Nasze marki

Poznaj nas

Aligis - Nasze marki - Poznaj nas

ALIGIS DOTACJE

Aligis z powodzeniem świadczy usługi w zakresie zarządzania projektami oraz pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania przedsięwzięć badawczych, inwestycyjnych i szkoleniowych, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji aplikacyjnej oraz rozliczania projektów w ramach unijnej perspektywy finansowej na lata 2007-2013 oraz 2014-2020.

 

Zakres usług:

Dotacje 
na szkolenia

Dotacje na inwestycje
podmiotów publicznych

Dotacje na inwestycje
przedsiębiostw

Dotacje
na badania i rozwój

Kredyty
i pożyczki ze środków
Unii Europejskiej 

 

Jakość oferowanych usług potwierdzona została m.in.: certyfikacją PRINCE2 FOUNDATION i PRINCE2 PRACTITIONER w zakresie realizacji ogólnie pojętych projektów.

www.aligis.pl

 


 

ALIGIS PRODUKTY-METALOWE

 

 

Aligis produkty-metalowe zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów przede wszystkim metalowych i usług z nimi związanych dla takich branż jak służba więzienna, wojsko, przemysł, w tym transport oraz dla klientów prywatnych.

 

Kluczowe grupy produktów to:

Drut ostrzowy, siatka
ostrzowa i akcesoria
oraz montaż ogrodzeń
agresywnych

Blendy i siatki
okienne
oraz montaż

Druty
i wyroby z drutu

Systemy
ogrodzeniowe
oraz ich montaż

Konstrukcje
stalowe i usługi
budowlane

Współpracujemy tylko z zaufanymi, rzetelnymi i solidnymi partnerami, mogącymi zapewnić Klientowi produkty wysokiej jakości.

Współpraca z przedsiębiorstwem INTERMET FENCE Sp. z o.o. zaowocowała dynamicznym rozwojem sprzedaży wyrobów w branży zabezpieczeń techniczno-ochronnych obiektów i infrastruktury. Nawiązaliśmy również współpracę  ze spółką PARTNER SYSTEMS, która od wielu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją i dostawą m.in. urządzeń filtracyjnych, zbiorników wody, paliw oraz  kontenerów na rzecz Wojska Polskiego oraz przemysłu. Stałe doskonalenie naszej współpracy przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie i poszerzania grona zadowolonych klientów.

www.produkty-metalowe.pl

www.siatkaostrzowa.pl